MD MEDMIX Hair Clinic
www.przychodnie.plPrzychodnie

piątek 18.10.2019

medmix
medmix

MD MEDMIX Hair Clinic
ul. Gen. Józefa Kustronia 4 43-300 Bielsko-Biała

godziny pracy placówki
Godziny pracy placówki :

MD MEDMIX Hair Clinic

MD MEDMIX Hair Clinic to nowoczesna placówka specjalizująca się w leczeniu schorzeń owłosionej skóry głowy i włosów. Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny włosów oraz chirurgii odtwórczej włosów czyli przeszczepu włosów.

Tak wąska specjalizacja kliniki MD MEDMIX pozwala na wykonywanie zabiegów w wysokiej jakości.

Właścicielem MD MEDMIX jest mgr Marzena Dubas- analityk i diagnosta z dziedziny trychologii. Mgr Marzena Dubas jest również osobą, która zarządza gabinetem, dba o sprawy formalne gabinetu, prowadzi nadzór nad personelem oraz zajmuje się kontaktami z pacjentami.

Lekarzem wykonującym zabiegi jest dr n. med. Michał Paczkowski jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej, którą ukończył w 1995 roku uzyskując tytuł lekarza medycyny. Po ukończeniu rocznego stażu podyplomowego odbył staże kliniczne w ramach specjalizacji medycznej z Chirurgii, a w roku 2000 zdał egzamin specjalizacyjny z Chirurgii Ogólnej.

W obrębie obecnych zainteresowań dr Michała Paczkowskiego jest transplantacja włosów oraz opracowywanie pod względem naukowym metod leczniczych w przypadkach leczenia łysienia i wypadania włosów. W zakres zabiegów przeprowadzanych przez dr Michała Paczkowskiego wchodzą zabiegi przeszczepów włosów metodą FUE, FUT i BHT. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie w chirurgii oraz transplantologii wykonuje również trudne zabiegi rekonstrukcyjne w zakresie przeszczepów włosów w okolicach blizn po wypadkach, oparzeniach, pogryzieniach przez zwierzęta zarówno u dzieci jak i osób dorosłych.
Dr n. med. M. Paczkowski wykonuje również zabiegi leczenia wypadania włosów, w których wykorzystuje wieloletnią wiedzę z zakresu pozyskiwania komórek macierzystych z krwi.

Doktor Michał Paczkowski jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Chirurgii Odtwórczej Włosów oraz wykonuje zabiegi w zakresie walontariatu w programie OPERATION RESTORE – PRO BONO

Stosujemy komplementarne rozwiązania w walce z utratą włosów. Oprócz zabiegów przeszczepu włosów zajmujemy się stymulacją wzrostu nowych włosów, wykonujemy zabiegi hamujące miniaturyzację mieszków włosowych.
Przeszczep włosów metodą FUE
Metoda zabiegu nie wymagająca wycinania paska skóry unity włosów są pobierano pojedynczo z okolicy potylicy. Pobrane jednostki włosowe są implantowane w okolice łysienia lub przerzedzeń za pomocą innowacyjnych implanter choi zapobiegając uszkodzeniom włosa.

Przeszczep włosów metodą BHT
Jest to odmiana metody FUE polegająca na pobieraniu unitów włosa z innych okolic ciała niż głowa. Mieszki włosowe mogą być pobrane z brody, klatki piersiowej, brzucha, nóg. Metodę tą stosuje się w przypadku niewystarczającej gęstości owłosienia w miejscu dawczym. Jest stosowana jako metoda dodatkowa, wspomagająca, a nie jako metoda główna

Przeszczep włosów u kobiet
Przeczep włosów u kobiet wykonuje się w dwóch przypadkach: jako zabieg estetyczny czyli obniżenie linii brzegowej przy zbyt wysokim czole lub jako leczenie efektu łysienia androgenowego. Jednakże w przypadku łysienia typu androgenowego bardzo ważna jest diagnostyka, bowiem ten typ łysienia może być spowodowany różnymi chorobami organizmu.

Przeszczep włosów w okolice blizn pourazowych i pooparzeniowych u dzieci i dorosłych
Jest to typowy zabieg medyczny, bowiem wykonywany u pacjentów nie posiadających problemu łysienia. Zabiegi mogą być również wykonywane u dzieci.

Przeszczep włosów w okolice brody
Przeszczep włosów w okolice brody wykonuje się w dwóch przypadkach: jako uzupełnienie ubytków w męskim zaroście lub jako odtworzenie całkowite zarostu.

Leczenie medyczne wypadania włosów
Zabiegi z zakresu medycyny włosa stosowane są u pacjentów z problemami wypadania włosów, które nie wymagają zastosowania chirurgii odtwórczej włosów oraz jako przygotowanie do zabiegów przeszczepu włosów.

Wykonujemy zabiegi:
- mezoterapia osoczem bogatopłytkowym w systemie ANGEL
- mezoterapia komórkami macierzystymi pozyskanymi z tłuszczu
Standardowo po każdym zabiegu przeszczepu włosów wykonujemy zabieg osoczem bogatopłytkowym PRP

medserwis.pl
Mgr Marzena Dubas- Właściciel kliniki MD MEDMIX
Trycholog II stopnia- analityk, diagnosta, kosmetolog, specjalista pigmentacji medycznej. Ekonomista, specajlista od zarządzania i marketingu.

Trycholog II stopnia- analityk, diagnosta, kosmetolog, specjalista pigmentacji medycznej. Ekonomista, menager.
Marzena Dubas ukończyła Studium Medyczne na wydziale Fizjoterapii oraz Studium Kosmetyczne. Międzyczasie ukończyła studia na Akademii Ekonomicznej na wydziale ekonomii i zarządzania. Od młodych lat interesuje się medycyną i naukami pokrewnymi. W 2008 przeniosła swoją działalność do Bielska-Białej, gdzie otworzyła Instytut Medyczny i rozpoczęła współpracę ze specjalistami w zakresie medycyny i chirurgii estetycznej.
medserwis.pl
Dr n. med. Michał Paczkowski
Dr n. med. Michał Paczkowski jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej, którą ukończył w 1995 roku uzyskując tytuł lekarza medycyny.
W obrębie obecnych zainteresowań dr Michała Paczkowskiego jest transplantacja włosów oraz opracowywanie pod względem naukowym metod leczniczych w przypadkach leczenia łysienia i wypadania włosów. Dr n. med. Michał Paczkowski wykonywał zabiegi i odbył gruntowne szkolenie w zagranicznej klinice światowej sławy chirurga dr Akaki Tsilosani i uzyskał certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegów z zakresu chirurgii odtwórczej włosów. W zakres zabiegów przeprowadzanych przez dr Michała Paczkowskiego wchodzą zabiegi przeszczepów włosów metodą FUE, FUT i BHT. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie w chirurgii oraz transplantologii wykonuje również trudne abiegi rekonstrukcyjne w zakresie przeszczepów włosów w okolicach blizn po wypadkach, oparzeniach, pogryzieniach przez zwierzęta zarówno u dzieci jak i osób dorosłych


Medmix
LEK. MED. NATALIA NOWARA-LAURITANO Lek. Med. Natalia Nowara-Lauritano -jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu, którą ukończyła w 2014 roku., uzyskując tytuł lekarza medycyny. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z Chirurgii Ogólnej. Doktor Natalia Nowara-Lauritano odbyła również staż na oddziale Chirurgii Ogólnej we Włoszech. W 2016 roku ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku Medycyny Estetycznej. Do zainteresowań doktor Natalii Nowary-Lauritano należy również chirurgia odtwórcza włosa, jako dziedzina, w której łączy wiedzę z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej.

Stale uzupełnia swoją wiedzę poprzez czynny udział w konferencjach oraz certyfikowanych szkoleniach z chirurgii odtwórczej włosa, chirurgii ogólnej oraz medycyny estetycznej. W codziennej pracy ceni skuteczność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, które harmonizują z estetyką i naturalnym wyglądem.Medmix
lek.med. Justyna Wykręt
lek.med. Justyna Wykręt -specjalista dermatolog i wenerolog, członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Studiowała na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W latach 2012-2017 pracowała na Oddziale Dermatologicznym w Cieszynie, gdzie nabywała doświadczenia w leczeniu chorób dermatologicznych, wenerologicznych i zakaźnych, a w Instytucie Anti-aging w Bielsku-Białej swoją wiedzę i umiejętności pogłębiła o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii.
W swojej pracy zajmuję się leczeniem chorób dermatologicznych dzieci i dorosłych. W kręgu jej zainteresowań są również choroby włosów. Swoją wiedzę i umiejętności pogłębia na licznych kursach i szkoleniach.
MD MEDMIX Hair Clinic
ul. Gen. Józefa Kustronia 4, 43-300 Bielsko Biała
Tel. 33 815-24-04 , 603-777-679

Telewolt Sp. z o.o.przychodnie.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 Warszawa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel. 601 410 411
e-mail: redakcja@przychodnie.pl