MD MEDMIX Hair Clinic
www.przychodnie.plPrzychodnie

środa 05.08.2020

medmix
medmix

MD MEDMIX Hair Clinic
ul. Gen. Józefa Kustronia 4 43-300 Bielsko-Biała

godziny pracy placówki
Godziny pracy placówki :

MD MEDMIX Hair Clinic

MD MEDMIX Hair Clinic to klinika, która specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu problemów związanych z włosami i owłosioną skórą głowy. Przeprowadzamy diagnostykę i leczenie problemów takich jak łysienie androgenowe, łysienie spowodowane chorobami układowymi, łysienie plackowate, łuszczyca skóry głowy, grzybica owłosionej skóry głowy, łojotok, łupież, nadmierne wypadanie włosów niewiadomego pochodzenia. Właścicielem MD MEDMIX jest mgr Marzena Dubas- analityk i diagnosta z dziedziny trychologii.

Zespół medyczny tworzą oprócz Marzeny Dubas, lek. med. Natalia Nowara-Lauritano- lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii, specjalista w chirurgii odtwórczej włosa i medycyny estetycznej. W leczeniu problemów związanych z owłosioną skórą głowy klinika współpracuje z lekarzem dermatologiem, a w leczeniu problemów o podłożu psychicznych ze specjalistą psychologiem.

Mgr Marzena Dubas jest również osobą, która zarządza gabinetem,zajmuje się marketingiem, dba o sprawy formalne gabinetu, prowadzi nadzór nad personelem asystenckim i pielęgniarskim, oraz zajmuje się kontaktami z pacjentami.
Dr Natalia Nowara-Lauritano oprócz zabiegów z zakresu chirurgii odtówrczej włosów wykonuje również zabiegi z zakresu medycyny włosa.

Wszyscy łączą swoje pasje zawodowe i wiedzę uzyskaną w wyniku wieloletniej pracy z pacjentami posiadającymi problemy w obrębie owłosionej skóry głowy. Stosujemy komplementarne rozwiązania w walce z utratą włosów. Oprócz zabiegów przeszczepu włosów zajmujemy się stymulacją wzrostu nowych włosów, wykonujemy zabiegi hamujące miniaturyzację mieszków włosowych. Troszcząc się o najwyższe standardy leczenia Marzena Dubas, dr Natalia Nowara-Lauritano i pozostały personel kliniki uczestniczy w szkoleniach, seminariach, poznając nowoczesne techniki leczenia.

MD MEDMIX to nowoczesna placówka specjalizująca się w leczeniu schorzeń owłosionej skóry głowy i włosów.Podczas zabiegu pacjent jest traktowany indywidualnie, każdy lekarz wykonuje jeden zabieg przeszczepu włosów dziennie, lekarze przeprowadzają cały zabieg przeszczepu włosów osobiście przy pomocy zespołu asystenckiego.
Dzięki zaawansowanej aparaturze wykonujemy badanie mikroskopowe skóry głowy oraz mikroskopową ocenę stanu mieszków i łodygi włosa. Po rzetelnej analizie wykonanych badań dobieramy metodę leczenia najlepszą dla danego pacjenta. Natomiast u osób zmagających się z łysieniem przeprowadzamy transplantację włosów metodą FUE. Zabiegi przeszczepu włosów wykonujemy przy pomocy sprzętów i narzędzi, które zapewniają małą ilość uszkodzeń pobieranych graftów włosa.

Ważnym atutem jest lekarz wykonujący zabiegi, bowiem sprawne ręce chirurga nie zastąpi żadne urządzenie, a nasza wiedza teoretyczna i praktyczna została zdobyta u największych specjalistów z zakresu chirurgii odtwórczej włosa.

W gabinecie MD MEDMIX można poddać się również zabiegom maskowaniu łysienia, likwidacji blizn po zabiegach przeszczepu, zagęszczenia przerzedzeń, łysienia plackowatego przez wykonanie zabiegu mikropigmentacji skóry głowy. Zabiegi wykonujemy metodą symulacji pęcherzykowej włosa.

MD MEDMIX to miejsce w którym pacjenci mogą upiększyć swój wygląd oraz dbać o swoje włosy, a w rezultacie poprawiać swoje samopoczucie i nastrój. MD MEDMIX to jedyne miejsce, które posiadając wieloletnie doświadczenie, zajmuje się kompleksowym leczeniem problemów związanych z wypadaniem włosów, oraz ich diagnozą. Aby zapewnić pacjentom pełen zakres usług współpracujemy ze specjalistami z zakresu dermatologii, endokrynologii, psychologii.

Jeżeli masz problemy z włosami nie zwlekaj skontaktuj się z nami już dziś. Pomożemy Ci je rozwiązać.

Mgr Marzena Dubas
medserwis.pl
Mgr Marzena Dubas- Właściciel kliniki MD MEDMIX
Trycholog II stopnia- analityk, diagnosta, kosmetolog, specjalista pigmentacji medycznej. Ekonomista, specajlista od zarządzania i marketingu.

Trycholog II stopnia- analityk, diagnosta, kosmetolog, specjalista pigmentacji medycznej. Ekonomista, menager.
Marzena Dubas ukończyła Studium Medyczne na wydziale Fizjoterapii oraz Studium Kosmetyczne. Międzyczasie ukończyła studia na Akademii Ekonomicznej na wydziale ekonomii i zarządzania. Od młodych lat interesuje się medycyną i naukami pokrewnymi. W 2008 przeniosła swoją działalność do Bielska-Białej, gdzie otworzyła Instytut Medyczny i rozpoczęła współpracę ze specjalistami w zakresie medycyny i chirurgii estetycznej.
Medmix
LEK. MED. NATALIA NOWARA-LAURITANO Lek. Med. Natalia Nowara-Lauritano -jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu, którą ukończyła w 2014 roku., uzyskując tytuł lekarza medycyny. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z Chirurgii Ogólnej. Doktor Natalia Nowara-Lauritano odbyła również staż na oddziale Chirurgii Ogólnej we Włoszech. W 2016 roku ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku Medycyny Estetycznej. Do zainteresowań doktor Natalii Nowary-Lauritano należy również chirurgia odtwórcza włosa, jako dziedzina, w której łączy wiedzę z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej.

Stale uzupełnia swoją wiedzę poprzez czynny udział w konferencjach oraz certyfikowanych szkoleniach z chirurgii odtwórczej włosa, chirurgii ogólnej oraz medycyny estetycznej. W codziennej pracy ceni skuteczność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, które harmonizują z estetyką i naturalnym wyglądem.Medmix
lek.med. Justyna Wykręt
lek.med. Justyna Wykręt -specjalista dermatolog i wenerolog, członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Studiowała na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W latach 2012-2017 pracowała na Oddziale Dermatologicznym w Cieszynie, gdzie nabywała doświadczenia w leczeniu chorób dermatologicznych, wenerologicznych i zakaźnych, a w Instytucie Anti-aging w Bielsku-Białej swoją wiedzę i umiejętności pogłębiła o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii.
W swojej pracy zajmuję się leczeniem chorób dermatologicznych dzieci i dorosłych. W kręgu jej zainteresowań są również choroby włosów. Swoją wiedzę i umiejętności pogłębia na licznych kursach i szkoleniach.
Przeszczep włosów metodą FUE
Metoda zabiegu nie wymagająca wycinania paska skóry unity włosów są pobierano pojedynczo z okolicy potylicy. Pobrane jednostki włosowe są implantowane w okolice łysienia lub przerzedzeń za pomocą innowacyjnych implanter choi zapobiegając uszkodzeniom włosa.

Przeszczep włosów metodą BHT
Jest to odmiana metody FUE polegająca na pobieraniu unitów włosa z innych okolic ciała niż głowa. Mieszki włosowe mogą być pobrane z brody, klatki piersiowej, brzucha, nóg. Metodę tą stosuje się w przypadku niewystarczającej gęstości owłosienia w miejscu dawczym. Jest stosowana jako metoda dodatkowa, wspomagająca, a nie jako metoda główna

Przeszczep włosów u kobiet
Przeczep włosów u kobiet wykonuje się w dwóch przypadkach: jako zabieg estetyczny czyli obniżenie linii brzegowej przy zbyt wysokim czole lub jako leczenie efektu łysienia androgenowego. Jednakże w przypadku łysienia typu androgenowego bardzo ważna jest diagnostyka, bowiem ten typ łysienia może być spowodowany różnymi chorobami organizmu.

Przeszczep włosów w okolice blizn pourazowych i pooparzeniowych u dzieci i dorosłych
Jest to typowy zabieg medyczny, bowiem wykonywany u pacjentów nie posiadających problemu łysienia. Zabiegi mogą być również wykonywane u dzieci.

Przeszczep włosów w okolice brody
Przeszczep włosów w okolice brody wykonuje się w dwóch przypadkach: jako uzupełnienie ubytków w męskim zaroście lub jako odtworzenie całkowite zarostu.

Leczenie medyczne wypadania włosów
Zabiegi z zakresu medycyny włosa stosowane są u pacjentów z problemami wypadania włosów, które nie wymagają zastosowania chirurgii odtwórczej włosów oraz jako przygotowanie do zabiegów przeszczepu włosów.

Wykonujemy zabiegi:
- mezoterapia osoczem bogatopłytkowym w systemie ANGEL
- mezoterapia komórkami macierzystymi pozyskanymi z tłuszczu
Standardowo po każdym zabiegu przeszczepu włosów wykonujemy zabieg osoczem bogatopłytkowym PRP

MD MEDMIX Hair Clinic
ul. Gen. Józefa Kustronia 4, 43-300 Bielsko Biała
Tel. 33 815-24-04 , 603-777-679

Telewolt Sp. z o.o.przychodnie.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 Warszawa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel. 601 410 411
e-mail: redakcja@przychodnie.pl