Skin Clinic
www.przychodnie.plPrzychodnie

poniedziałek 17.12.2018

Skin Clinic
Skin Clinic

Skin Clinic
ul. Stawki 4b 00-193 Warszawa

godziny pracy placówki
Godziny pracy placówki :

pon.-pt. 09.00-21.00, sob. 09.00-18.00 nd. 10.00-16.00

Skin Clinic

Klinika Chirurgi Plastycznej oraz Medycyny Estetycznej Skin Clinic
medserwis.pl
Skin Clinic

SkinClinic to wyjątkowa klinika medycyny i ginekologii estetycznej w Warszawie.

To miejsce, w którym każdy może przejść zdumiewającą metamorfozę i na nowo poczuć się pięknym! SkinClinic oferuje szeroki wachlarz zabiegów medycyny estetycznej na najwyższym poziomie.

Zespół specjalistów dokłada wszelkich starań, aby w ofercie warszawskiej kliniki znalazły się najnowsze, najbardziej innowacyjne, najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej czy ginekologii estetycznej.

Wybitni eksperci pod patronatem Katarzyny Chwedoruk śledząc najnowsze trendy medycyny estetycznej, udostępniają swoim pacjentom sprawdzone technologie i najwyższej jakości zabiegi – od anti aging, przez modelowanie sylwetki, po relaks w SPA.

SkinClinic to wyjątkowa klinika medycyny estetycznej, która sprawi, że poczujesz się wyjątkowo! Przekonały się o tym polskie gwiazdy takie jak Justyna Steczkowska i Magdalena Cielecka – przekonaj się i Ty!


Zabiegi na ciało

- wyszczuplanie

- modelowanie sylwetki

- ujędrnianie ciała

- cellulit

- dłonie

- biust

- kolana

- ramiona

- depilacja
Zabiegi na twarz

- lifting/ujędrnianie skóry

- bruksizm

- odmładzanie skóry

- pielęgnacja skóry

- zabiegi oczy

- zabiegi usta
Pielęgnacja skóry

- mezoterapia

- mezojeet

- peelingi

- mezoSin

- mikrodermabrazja

- terapia dermalogica

- terapia is clinical

- supreme lift

- intraceuticals

- thermopeel

- cryolift

- zaffiro
Leczenie wrastających paznokci

KOSTKA ARKADY

Na czym polega problem?


Z problemem wrastających paznokci boryka się około 15% populacji. Jest to sprawa o tyle trudna, że uniemożliwia chodzenie i może prowadzić do wielu schorzeń (grzybica, ziarnina, zniekształcenie palców i paznokci). Dolegliwość najczęściej dotyczy dużego palca stopy, wrastający paznokieć jest zwykle następstwem półkolistego, zamiast prostego, obcinania paznokcia albo jego zbyt krótkiego przycięcia; kolejną przyczyną wrastającego paznokcia mogą być za wąskie lub za ciasne buty, genetyczna deformacja, nieprawidłowa postawa, schorzenia kręgosłupa spowodowane nadwagą.
Do tej pory medycyna radziła sobie z tym problemem poprzez zakładanie klamer, jednak przynosiły one jedynie chwilową ulgę. W cięższych przypadkach konieczna była interwencja chirurgiczna, polegająca na zerwaniu paznokcia. Niestety, po odrośnięciu paznokieć nadal wrastał w skórę.

Czy istnieje metoda, która trwale usuwa problem wrastających paznokci?

Rewolucja w dziedzinie podologii! Jedyna na świecie, w 100% skutecznie likwidująca problem wrastających paznokci - Metoda Arkady. Pozwala na bezpieczne i skuteczne usunięcie uporczywego problemu wrastających paznokci.

Jak wygląda korekta wrastającego paznokcia?

Metoda Arkady polega na jednoczesnym wyprostowaniu paznokcia narzędziami umieszczonymi w specjalnym uchwycie i nałożeniu na powierzchnię akrylu. Akryl utrzymuje i utrwala paznokieć w prawidłowej pozycji, nie pozwalając na ponowne odkształcenie.

Jaki jest efekt?

Zabieg przy użyciu Kostki Arkady przynosi ulgę oraz natychmiastowe ustąpienie dolegliwości bólowych, kiedy wrastającemu paznokciu towarzyszy duży stan zapalny czy bujająca ziarnina. Dodatkowo znacznie poprawia się wygląd estetyczny płytki paznokciowej – paznokieć wygląda na zdrowy.

Jak długo trwa zabieg KOSTKA ARKADY?

Podstawowy zabieg trwa od 30 do 45 minut, jednak czas w dużej mierze zależy od stopnia komplikacji danego przypadku. Po zabiegu niezbędne są okresowe wizyty kontrolne w trakcie których możliwe są niewielkie zabiegi korekcyjne. W części przypadków metoda pozwala na usunięcie problemu wrastających paznokci już po pierwszej wizycie.

Czy podczas zabiegu odczuwa się ból?

Zabieg jest nieinwazyjny w większości przypadków bezbolesny i wykonywany bez znieczulenia.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu, dzięki czemu zabieg może być wykonywany u wszystkich pacjentów, którzy borykają się z tym uciążliwym problemem.

Ile wynosi cena zabiegu?

Koszt zabiegu korekty jednego wrastającego paznokcia to 500-800zł
Skin Clinic
ul. Stawki 4b 00-193 Warszawa
tel. 22 424 46 46 , 22 635 43 53

Telewolt Sp. z o.o.przychodnie.pl copyright © 2011-2015 Telewolt Sp. z o.o. 04-824 Warszawa, ul.Orzechowskiego 9, tel.: (22) 621-81-17
email: redakcja@przychodnie.pl